Student Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie wyróżniony w Konkursie na najlepszą pracę dyplomową

Firma De Heus, wiodący producent pasz w Polsce po raz kolejny zorganizowała Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu hodowli zwierząt gospodarskich. To stały element działalności łęczyckiej spółki, która systematycznie wspiera młodych specjalistów w wejściu na rynek pracy. Zwycięzców wyłoniono 30 stycznia.

Laureatów wybrało jury złożone z pracowników De Heus, w tym kierownicy produktu oraz eksperci sektorowi.

- Jakość prac dostarczanych przez uczestników z roku na rok rośnie. Dlatego też wybór najlepszej nie należał do łatwych – komentuje Ewelina Kowalska, specjalista ds. HR De Heus.Rafał Łyga.jpg

Firma De Heus  przyznała wyróżnienie wraz z nagrodą rzeczową Rafałowi Łydze, studentowi Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie za pracę magisterską pt. „Charakterystyka wartości odżywczej śruty guar (cyamopsis tetragonoloba l.)”. - W konkursie wystartowałem przez przypadek, podczas poszukiwania ofert pracy trafiłem na stronę internetową De Heus Polska i zauważyłem ogłoszenie o konkursie. Zaciekawiło mnie, jak moja praca wypadłaby w porównaniu z innymi z dziedziny, ponadto uznałem, że dobry wynik stanowiłby argument w ewentualnej rekrutacji i... po prostu wysłałem streszczenie – komentuje Rafał Łyga.

- Osoby, które zakończyły już etap nauki i wchodzą na rynek pracy często nie mogą znaleźć zatrudnienia, umożliwiającego im rozwój w kierunkach, które je pociągają. Naszym celem było stworzenie przestrzeni, w której mogą rozwinąć swoje umiejętności oraz pasje, a także – podczas stażu - zdobyć wiedzę opartą na doświadczeniu – dodaje Ewelina Kowalska.

De Heus - ekspert w żywieniu zwierząt i lider w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych na polskim rynku paszowym.

Firma De Heus działa w ponad 50 krajach na całym świecie, wspierając osiągnięcia swoich klientów: producentów żywca, mleka, jaj i ryb. Nieustannie, wspólnie z klientami, firma wzmacnia wydajność i rozwój technologiczny, wykorzystując swoją bogatą wiedzę o żywieniu i hodowli zwierząt.

Na polskim rynku paszowym De Heus obecny jest od ponad 25 lat. Produkuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki uzupełniające (koncentraty), a także mieszanki mineralno-witaminowe (premiksy) i preparaty mlekozastępcze.

Posiada szeroką ofertę rozwiązań żywieniowych dla hodowców drobiu, bydła i trzody chlewnej. Roz­wiązania te cechują się wysoką jakością oraz optymalnym zbilansowaniem recepturowym. W skład produktów wchodzą jedynie surowce najwyższej jakości. Dodatkowo, kontrola komponentów pasz i wymagające procedury produkcyjne sprawiają, że produkty są bezpieczne i zdrowe dla zwierząt i ludzi.

Znakami rozpoznawczymi firmy są profesjonalne doradztwo żywieniowo-techniczne oraz specjalistyczne programy żywieniowe „szyte na miarę” potrzeb klientów. De Heus oferuje również doradztwo w budowie obiektów inwentarskich, realizowane przez profesjonalistów z działu Agra-Matic.

  • Karolina Pietrzko
  • Specjalista ds. marketingu - PR i komunikacja
  • kpietrzko@deheus.com
  • +48 602 319 100
  • +48 602 319 100
  • De Heus Sp. z o. o.